Winkelwagen

Woestijnpiraten

 18.99

De Luchtpiraten zijn terug – en nu in de woestijn!
Zoya zag ze het eerst: vurige, oranje lichten aan de nachtelijke hemel. Eerst dacht ze dat het misschien vuurwerk was, of sterren, misschien lantaarns. Maar het waren brandende raketten en ze kwamen recht op hen af. De Waterjuffer werd aangevallen…
Het laatste wat Zoya zag, was een storm van oranje vuur. Nu ligt ze op de harde grond, omringd door smeulend puin, terwijl Lendon Kanes koude, maniakale lach nog nagalmt in haar oren. Net toen ze dacht dat ze aan hem was ontkomen, kwam hij terug om hen allemaal te vernietigen.

Auteur Dan Walker heeft een spannende fantasiewereld gecreëerd vol vliegende schepen en luchtdieven, met snelle overrompelende acties en heerlijk stoere personages. Welkom aan boord!

• Tweede deel in stoere serie met krachtig hoofdpersonage
• Voor fans van Percy Jackson en De Grijze Jager

Over Luchtpiraten:
‘Een tienerboek vol spanning, dat makkelijk weg leest.’ Chicklit.nl

‘Een actiefilm in boekvorm!’ Leesbevorderingindeklas.nl  

Beschikbaar via nabestelling

Met zorg maken wij van uw bestelling een leuke verrassing, wij vinden het leuk wanneer u iemand kan verrassen met een cadeau van Rapunsel. Kies uw thema en voeg een bericht toe voor de ontvanger en wij maken er een leuk cadeau van.

Productspecificaties
ISBN: 9789000358984
Hoofdtitel: Woestijnpiraten
Auteur: Walker, Dan / Lempens, Willeke
Nur: 283 – Fictie 10-12 jaar
Verschijningsvorm: Hardback
Verschijningsdatum: 29-08-2018
Uitgever: Uitgeverij Unieboek | Het Spectrum
Imprint: Van Holkema & Warendorf
Taal: Nederlands
Illustraties: Nee
Aantal pagina’s: 288

Extra informatie

Gewicht534 g
Afmetingen223 × 150 × 32 mm