De bende van Bork

De vakantie van Blinker en Nelle neemt een onverwachte wending, als ze het pad kruisen van Bork en zijn bende. Klassieke avonturenroman en derde boek in de “Blinker”-reeks van Marc de Bel.

Pech voor de familie Van Steen. Hun auto is gestolen en paps vindt maar geen werk. Centen om een nieuwe wagen te kopen of om op vakantie te gaan zijn er dus niet. Tot overmaat van ramp gaan Jonas, Mats en Nelle wel op reis. Slechter kan de vakantie voor Blinker niet beginnen, want een vakantie zonder Nelle is geen vakantie. Immers, everybody needs somebody to love.

In dit derde Blinkerboek zijn Blinker en Nelle weer een jaartje ouder. Rijper ook. De vlinderkriebels in hun buik fladderen als nooit tevoren! Bovendien blijkt het avontuur ook nu weer in een klein hoekje op de loer te liggen.

 17.99

Beschikbaar via nabestelling

Wij bieden de volgende inpak thema's aan:

✅ Lokaal & online kopen
✅ Gratis profesioneel advies
✅ Voor 14:00 besteld vandaag op de post
✅ Meer dan 25000 titels
✅ Gratis inpakservice 🎁

Titel:De bende van Bork
Serie Titel:Blinker
Auteur:Marc de Bel
ISBN nummer:9789052404424
Bladzijdes:167
Uitgever:Houtekiet, Antwerpen
Uitgave datum:2023-01-01