De chocoladetandarts

Waanzinnige verhalen van Tosca Menten. Al meer dan 19.000 exemplaren verkocht!

Wist je dat de gaatjes voor de hazelnoten in je chocoladereep worden geboord door een chocoladetandarts? Dat een bacteriejager op reuzenbacteriën jaagt en dat graskappers vrolijke dreadlocks kunnen draaien in je gazon? En slist je papegaai Harrie? Breng Harrie naar de papegaaienlogopedist!

De chocoladetandarts is een nieuwe hilarische verhalenbundel over waanzinnige beroepen die alleen Tosca Menten kan bedenken. Haar knotsgekke verhalen worden aangevuld met nutteloze weetjes, maffe lijstjes, grappige cartoons en heel veel geestige tekeningen van Geert Gratama.Voor lezers van 8 tot 12 jaar.

Gewicht 536 g
Afmetingen 238 × 163 × 26 mm

 18.99

Beschikbaar via nabestelling

Wij bieden de volgende inpak thema's aan:

✅ Lokaal & online kopen
✅ Gratis profesioneel advies
✅ Voor 14:00 besteld vandaag op de post
✅ Meer dan 25000 titels
✅ Gratis inpakservice 🎁

Waanzinnige verhalen van Tosca Menten
Wist je dat de gaatjes voor de hazelnoten in je chocoladereep worden geboord door een chocoladetandarts? Dat een bacteriejager op reuzenbacteriën jaagt en dat graskappers vrolijke dreadlocks kunnen draaien in je gazon? Slist je papegaai Harrie? Breng Harrie naar de papegaaienlogopedist. En heb je altijd al een spookexamen willen doen? Dit is je kans!

De chocoladetandarts is een nieuwe hilarische verhalenbundel over waanzinnige beroepen die alleen Tosca Menten kan bedenken. Haar knotsgekke verhalen worden aangevuld met nutteloze weetjes, maffe lijstjes, grappige cartoons en heel veel geestige tekeningen van Geert Gratama.

Titel:De chocoladetandarts
Serie Titel:Tosca Menten, Geert Gratama (Illustrator)
Auteur:Tosca Menten
ISBN nummer:9789000377862
Bladzijdes:224
Uitgever:Uitgeverij Unieboek | Het Spectrum
Uitgave datum:2021-07-06