Mijn zusje is een diplodocus
De komst van een tweede baby in een gezin kan soms lastig zijn voor het oudste kind. Ineens neemt de nieuwkomer wel heel veel plaats in! Wat is er eigenlijk zo leuk aan het krijgen van zusje?
Een zusje wordt geboren! Haar grote broer is in eerste instantie dolblij dat hij met deze nieuwkomer kan spelen. Maar wanneer hij zich realiseert dat hij niets leuks met haar kan doen en zij veel aandacht opeist, vult het hart van de grote broer zich met woede. Hij verandert plotseling in een tyrannosaurus, klaar om de strijd aan te gaan met een gigantische dinosaurus: zijn kleine zusje.
Een subtiel, lief verhaal over een kind dat een wervelwind aan emoties ervaart als hij een zusje krijgt. Een boek dat veel ouders en kinderen zal aanspreken, vooral de lezers die met plezier de voorganger ‘Een mama is als een huis’ van Aurore Petit hebben gelezen.
18.95
Via magazijn 2-3 dagen
De service van Rapunsel:
- Bestel voor €35,- voor gratis verzenden
- Gratis inpakservice per product met thema
- Persoonlijk advies en lokaal
- Voor 14:00 besteld vandaag op de post
Titel: | Mijn zusje is een diplodocus |
Auteur: | Aurore Petit |
ISBN nummer: | 9789492986566 |
Taal: | DUTCH |
Boeksoort: | PRENTENBOEK |
Vanaf leeftijd: | 2 |
Tot leeftijd: | 5 |
Bladzijdes: | 32 |
Uitgever: | Boycott |
Uitgave datum: | 2023-02-01 |