Media file doesn't exists

Alleen op de vlucht

Sinds wanneer draagt Shukri een hoofddoek? Ruben en Isa weten dat hun vriendin gelovig is, maar ze zagen haar nog nooit met een hoofddoek. De dagen na de voetbaltraining wordt alles duidelijk: het was Shukri helemaal niet, maar haar tweelingszus Amira! Shukri heeft haar zus al jaren niet gezien. Ze raakten elkaar kwijt toen ze vanuit Somalië naar Europa vluchtten. Isa en Ruben willen Shukri helpen met de zoektocht naar haar zus. En ze zijn niet de enigen!

Een ontroerend en spannend verhaal over vriendschap, familiebanden en vluchtelingenproblematiek. Voor detectives vanaf 10 jaar. Dit is het tweede boek van Hajo Visscher, die met zijn debuut Verdronken geheimen de Hotze de Roosprijs won.

 18.95

Beschikbaar via nabestelling

Wij bieden de volgende inpak opties aan:

De service van Rapunsel:

  • Bestel voor €35,- voor gratis verzenden
  • Gratis inpakservice per product met thema
  • Persoonlijk advies en lokaal
  • Voor 14:00 besteld vandaag op de post
Titel:Alleen op de vlucht
Auteur:Hajo Visscher
ISBN nummer:9789044832662
Taal:DUTCH
Boeksoort:LEESBOEK
Vanaf leeftijd:10
Tot leeftijd:12
Bladzijdes:189
Uitgever:Clavis bvba
Uitgave datum:2018-01-01
Chat openen
1
Advies nodig?
Welkom bij Rapunsel! Heeft u vragen over onze kinderboeken of speelgoed? Chat nu vrijblijvend met ons voor het beste advies!