De dolk en de vlam

Limited edition met bedrukt boekblok. De dolk en de vlam is dé YA-romantasy van het jaar, van een van de auteurs van Twin Crowns.

In de oude stad Fantome strijden twee gildes om de macht: de Mantels en de Dolken. De zeventienjarige Seraphine maakt samen met haar moeder een gevaarlijk goedje, genaamd Duister, dat de twee rivaliserende gildes gebruiken om schaduwmagie mee te creëren. Wanneer op een avond Sera’s moeder door een Dolk wordt vermoord, vlucht Sera naar de stad. Ze sluit zich aan bij de Mantels en zint op wraak. Ondertussen krijgt een jonge Dolk, Ransom, de opdracht Sera te volgen en uit de weg te ruimen. Maar waarom? En waarom kan hij het niet?

Als Sera en Ransom steeds dichter naar elkaar toe groeien, begeven ze zich op een levensgevaarlijk pad. Wat zal het worden? Vergeving of wraak, kiss or kill, dolk of vlam?

Over de Twin Crowns-serie:

‘De personages zijn geweldig neergezet en de emoties zijn voelbaar. De wereld die de auteurs schetsen is al net zo magisch als de mooie cover van het boek.’ Saskia Verstappen, Bruna Zwanenveld

‘Ik was totaal betoverd door dit geweldige boek.’ Sarah J. Maas, auteur van Hof van doorns en rozen

 24.99

Via magazijn 2-3 dagen

Wij bieden de volgende inpak opties aan:

De service van Rapunsel:

  • Bestel voor €35,- voor gratis verzenden
  • Gratis inpakservice per product met thema
  • Persoonlijk advies en lokaal
  • Voor 14:00 besteld vandaag op de post
Titel:De dolk en de vlam
Serie Titel:The City of Fantome
Auteur:Catherine Doyle
ISBN nummer:9789402716375
Taal:DUTCH
Boeksoort:LEESBOEK
Vanaf leeftijd:15
Bladzijdes:432
Uitgever:HarperCollins Holland
Uitgave datum:2024-10-16
Druk:1
Chat openen
1
Advies nodig?
Welkom bij Rapunsel! Heeft u vragen over onze kinderboeken of speelgoed? Chat nu vrijblijvend met ons voor het beste advies!