Energie nu en in de toekomst

Elke seconde heb je met energie te maken, energie om te fietsen en te bewegen, maar ook om te appen en te gamen. Zonder energie gebeurt er helemaal niets.

Elke seconde heb je met energie te maken, energie om te fietsen en te bewegen, maar ook om te appen en te gamen. Zonder energie gebeurt er helemaal niets. Sinds jouw geboorte is er nogal wat veranderd op energiegebied. Er zijn windmolens, zonnepanelen, warmtepompen, inductiekookplaten en laadpalen gekomen. En er zal nog veel meer gaan veranderen. Dat komt, omdat de meeste fossiele energie die we ook nog vaak gebruiken, schadelijk is voor het klimaat en milieu. Hoe dat anders moet en kan, lees je in dit boek.

 18.95

Via magazijn 2-3 dagen

Wij bieden de volgende inpak opties aan:

De service van Rapunsel:

  • Bestel voor €35,- voor gratis verzenden
  • Gratis inpakservice per product met thema
  • Persoonlijk advies en lokaal
  • Voor 14:00 besteld vandaag op de post
Titel:Energie nu en in de toekomst
Serie Titel:Informatie
Auteur:Ferry Siemensma
ISBN nummer:9789464390780
Taal:DUTCH
Boeksoort:INFORMATIEF
Vanaf leeftijd:10
Tot leeftijd:14
Bladzijdes:32
Uitgever:Schoolsupport Uitgeverij BV
Uitgave datum:2024-08-15
Druk:199
Chat openen
1
Advies nodig?
Welkom bij Rapunsel! Heeft u vragen over onze kinderboeken of speelgoed? Chat nu vrijblijvend met ons voor het beste advies!