Winkelwagen

De magische apotheek - De strijd om de meteoor

 9.99

Het spannende derde boek over de magische apotheek!

Lucie is een sentifleur. Dat betekent dat ze geuren niet alleen kan ruiken, maar ook kan voelen. Maar waar komt deze kracht vandaan? En hoe kan ze leren ermee om te gaan? Lucie wil niets liever dan de antwoorden op deze vragen vinden, maar ze heeft grotere zorgen. Syrell de Richemont, de leider van de Eeuwigen, wil overal ter wereld nieuwe magische apotheken openen én ook de geurtjes gaan verkopen, waar de wereld niet beter op wordt.

4 op voorraad in de winkel, meer op bestelling.

Met zorg maken wij van uw bestelling een leuke verrassing, wij vinden het leuk wanneer u iemand kan verrassen met een cadeau van Rapunsel. Kies uw thema en voeg een bericht toe voor de ontvanger en wij maken er een leuk cadeau van.

Samen met haar vriend Mats reist Lucie naar Parijs om de plannen van Syrell te dwarsbomen. In de stad van de liefde liggen echter talloze gevaren op de loer. En Lucie ontdekt bovendien dat de antwoorden waar ze naar op zoek is in de handen van haar vijand liggen…

De magische apotheek is een spannende serie voor fans van Harry Potter en Nevermoor.

‘Een boek vol avontuur, beeldend geschreven, met fijne en herkenbare personages en ik denk echt dat veel kinderen met plezier dit boek zullen lezen. Van mij dus 5 magische sterren!’ Perfecteburenleesclub.blogspot.com

Productspecificaties
ISBN:9789000368020
Hoofdtitel:De magische apotheek – De strijd om de meteoor
Reeks:De magische apotheek, deel 3
Auteur:Ruhe, Anna
Illustrator:Carls, Claudia
Nur:283 – Fictie 10-12 jaar
Verschijningsvorm:Hardback
Verschijningsdatum:07-04-2020
Uitgever:Uitgeverij Unieboek | Het Spectrum
Imprint:Van Holkema & Warendorf
Taal:Nederlands
Illustraties:Ja
Aantal pagina’s:296

Extra informatie

Gewicht567 g
Afmetingen223 × 148 × 34 mm

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Schrijf een review
Schrijf een review

Chat openen
💬 Advies of hulp nodig?
Hallo 👋 waarmee kunnen wij helpen?