De schat op Schedeleiland (Schateiland)

Robert Louis Stevenson schreef met Schateiland in 1883 het eerste en beste boek over piraten. Bies van Ede vertelt deze meesterlijke wereldklassieker als De schat op Schedeleiland opnieuw.

Precies zoals Stevenson het bedoeld heeft; als een jongensboek, vol avontuur, medogenloze zeerovers, vuurgevechten, vriendschap en verraad en een schat op een onaangenaam eiland.

 10.00

Via magazijn 2-3 dagen

Wij bieden de volgende inpak opties aan:

De service van Rapunsel:

  • Bestel voor €35,- voor gratis verzenden
  • Gratis inpakservice per product met thema
  • Persoonlijk advies en lokaal
  • Voor 14:00 besteld vandaag op de post

Robert Louis Stevenson schreef met Schateiland in 1883 het eerste en beste boek over piraten. Bies van Ede vertelt deze meesterlijke wereldklassieker als De schat op Schedeleiland opnieuw. Precies zoals Stevenson het bedoeld heeft; als een jongensboek, vol avontuur, medogenloze zeerovers, vuurgevechten, vriendschap en verraad en een schat op een onaangenaam eiland.

Titel:De schat op Schedeleiland (Schateiland)
Serie Titel:Wereldklassiekers
Auteur:Bies van Ede
ISBN nummer:9789083077864
Taal:DUTCH
Boeksoort:LEESBOEK
Vanaf leeftijd:9
Tot leeftijd:12
Bladzijdes:248
Uitgever:Ezo Wolfje
Uitgave datum:2021-07-21
Druk:2
Chat openen
1
Advies nodig?
Welkom bij Rapunsel! Heeft u vragen over onze kinderboeken of speelgoed? Chat nu vrijblijvend met ons voor het beste advies!