De School van Goed en Kwaad

Eerste deel van de door Netflix verflimde YA-serie The School for Good and Evil.

Volgens een mythe worden er één keer in de vier jaar twee kinderen ontvoerd uit Gavaldon om naar De School van Goed en Kwaad te gaan, waar ze worden opgeleid tot sprookjesfiguren. De mooie, blonde Sophie kan niet wachten: ze wordt zonder twijfel de beste prinses ooit. Sneeuwwitje, eat your heart out!

Haar vriendin Agatha gelooft niet in die onzin, tot ze ontvoerd worden… Sophie wordt tot haar afgrijzen op de afdeling voor slechteriken geplaatst, waar ze het moet zien te rooien tussen aankomende heksen en huurmoordenaars, en Agatha komt tussen suikerzoete prinsessen terecht. Sophie is woedend over deze ‘vergissing’, en Agatha wil alleen maar naar huis. Maar hoe?

‘Brengt sprookjes opnieuw tot leven en laat je afvragen wie goed en wie slecht is. Ik vond het geweldig!’ Rick Riordan, bestsellerauteur van de Percy Jackson-serie

‘Wow. Vanaf de eerste zin was ik gegrepen.’ R.L. Stine, bestsellerauteur van de Kippenvel-serie

‘Een grappig, angstaanjagend en volledig overtuigend verhaal dat de betekenis van ware liefde en het grijze gebied tussen goed en kwaad onderzoekt.’ San Francisco Chronicle

‘Dit is wat mij betreft de zomerhit van dit jaar. Na een paar hoofdstukken was ik helemaal verkocht.’ Rúben Rodriguez da Silva, kinderboekenspecialist van Libris.nl
 

 19.99

Via magazijn 2-3 dagen

Wij bieden de volgende inpak opties aan:

De service van Rapunsel:

  • Bestel voor €35,- voor gratis verzenden
  • Gratis inpakservice per product met thema
  • Persoonlijk advies en lokaal
  • Voor 14:00 besteld vandaag op de post
Titel:De School van Goed en Kwaad
Serie Titel:De School van Goed en Kwaad
Auteur:Soman Chainani
ISBN nummer:9789402710786
Taal:DUTCH
Boeksoort:LEESBOEK
Vanaf leeftijd:13
Bladzijdes:432
Uitgever:HarperCollins
Uitgave datum:2022-07-12
Druk:1
Chat openen
1
Advies nodig?
Welkom bij Rapunsel! Heeft u vragen over onze kinderboeken of speelgoed? Chat nu vrijblijvend met ons voor het beste advies!