Winkelwagen

De strijdmagiër

 12.99

Derde deel van populaire Summoner-serie

Het razendspannende vervolg op De nieuweling en De edele. Fletcher en zijn vrienden moeten vechten om te overleven als ze de ether doorkruisen op zoek naar een weg terug naar hun eigen wereld. Terwijl ze worden opgejaagd door de Wyvern-rijders en de wilde demonen die de buitenaardse jungles bewonen, begint de tijd te dringen voordat het tegengif tegen de levensgevaarlijke etherlucht opraakt. Maar dat is nog niet het grootste gevaar – Fletchers aartsvijand Khan heeft een plan om het koninkrijk en alles en iedereen waar Fletcher van houdt te vernietigen.

• Voor fans van Harry Potter, Percy Jackson en Pokémon

• Ruim 40.000 exemplaren van de Summoner-serie verkocht!

• Nu als voordelige paperback

‘Een vlot verhaal met herkenbare thema’s dat doet denken aan de boeken van Tolkien en Pullman met Pokémon-achtige elementen.’ Kirkus Reviews

‘De actie zit er meteen vanaf de eerste pagina in en het pakt de aandacht van de lezer direct vast. Net als De nieuweling eindigt ook De edele met een megagrote cliffhanger. Het doet verlangen naar meer, het doet verlangen naar het derde deel, De strijdmagiër!’ Chicklit.nl ♥♥♥♥♥

Lees de hele Summoner-serie:
Summoner 1 – De nieuweling
Summoner 2 – De edele
Summoner 3 – De strijdmagiër
Prequel – De outcast

1 op voorraad (kan nabesteld worden)

Met zorg maken wij van uw bestelling een leuke verrassing, wij vinden het leuk wanneer u iemand kan verrassen met een cadeau van Rapunsel. Kies uw thema en voeg een bericht toe voor de ontvanger en wij maken er een leuk cadeau van.

Productspecificaties De strijdmagiër

ISBN: 9789000376261
Reeks: Summoner
Reeks nummer: 3
Reeks: Summoner, 3
Auteur: Matharu, Taran
Vertaler: Gulik, Henny van
Nur: 285 – Fictie 15+
Boeksoort: Algemeen
Druk: 4
Verschijningsvorm: Paperback / softback
Verschijningsdatum: 06-04-2021
Uitgever: Uitgeverij Unieboek | Het Spectrum
Imprint: Van Goor
Taal: Nederlands
Illustraties: Nee
Aantal pagina’s: 400

Extra informatie

Gewicht523 g
Afmetingen214 × 140 × 33 mm

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “De strijdmagiër” te beoordelen
Artikelnummer 9789000376261 Categorie Tags , ,
Chat openen
💬 Advies of hulp nodig?
Hallo 👋 waarmee kunnen wij helpen?