De wolven van Arazan

‘De wolven van Arazan’ is deel 17 van de spannende internationale bestsellerserie ‘De Grijze Jager’ van John Flanagan. Alleen in Nederland en België zijn er van deze fantasyreeks al meer dan 1,5 miljoen boeken verkocht. De boeken zijn geschikt voor lezers vanaf 10 jaar, maar let op: als je eenmaal aan de serie begint, dan is de kans groot dat je voor altijd fan bent!
In ‘De wolven van Arazan’ dreigt er een mysterieus nieuw gevaar. Woeste reuzenwolven en onverklaarbare gebeurtenissen, dat zijn de angstaanjagende berichten uit Celtica, het buurland van Araluen. Ervaren Grijze Jager Will en zijn leerling Maddie zijn op pad gestuurd om zelf op onderzoek uit te gaan naar deze reusachtige wolvensoort, die uitgestorven zou moeten zijn. Maar wat de Jagers ontdekken is nog vele malen angstwekkender: een tovenares heeft de reuzenwolven in haar macht en is bezig met het opbouwen van een leger. Een leger van woeste levende wezens en… bovennatuurlijke monsters.

 17.99

1 op voorraad (kan nabesteld worden)

Wij bieden de volgende inpak opties aan:

De service van Rapunsel:

  • Bestel voor €35,- voor gratis verzenden
  • Gratis inpakservice per product met thema
  • Persoonlijk advies en lokaal
  • Voor 14:00 besteld vandaag op de post
Titel:De wolven van Arazan
Serie Titel:De Grijze Jager
Auteur:John Flanagan
ISBN nummer:9789025778019
Taal:DUTCH
Boeksoort:LEESBOEK
Vanaf leeftijd:10
Tot leeftijd:12
Bladzijdes:272
Uitgever:Gottmer
Uitgave datum:2023-05-12
Druk:17
Chat openen
1
Advies nodig?
Welkom bij Rapunsel! Heeft u vragen over onze kinderboeken of speelgoed? Chat nu vrijblijvend met ons voor het beste advies!