Echte duiven vangen boeven

 16.50

Heb je je ooit afgevraagd waarom duiven altijd zo raar doen? Dat komt doordat ze strijden tegen het kwaad om de mensheid te redden! Duif Rots is dé meester der vermommingen en samen met zijn vrienden lost hij de grootste mysteries op. Waar zijn alle broodkruimels gebleven in het park en wie heeft alle vleermuizen ontvoerd?! De Echte duiven-serie is dé nieuwe serie voor jongens vanaf 7 jaar. Het boek bestaat uit drie losse verhalen waardoor het behapbaar is voor de beginnende lezer. Iedere pagina is volledig geïllustreerd en staat barstensvol grappen. Een boek vol humor en hilarische illustraties. “Perfect voor fans van Aaron Blabey’s Bad Guys en Dav Pilkey’s Dog Man-boeken, is de Echte Duiven-serie een hilarisch gekke en visuele inleiding in het plezier van lezen en misdaadbestrijding.” – Booktopia ‘Wij hebben ze allemaal, onze jongens vinden ze geweldig’: Gina, moeder

Uitverkocht

Stuur mij vrijblijvend de status van dit product.

De service van Rapunsel
  • Verzendkosten €3,50 en boven €30,- gratis
  • Gratis inpakservice per product met thema
  • Persoonlijk advies en lokaal
  • Voor 14:00 besteld vandaag op de post

Productspecificaties
ISBN: 9789030504023
Hoofdtitel: Echte duiven vangen boeven
Reeks: Echte duiven, deel 1
Auteur: McDonald, Andrew
Illustrator: Wood, Ben
Vertaler: Boelens, Koen / Zwaan, Helen
Nur: 282 – Fictie 7-9 jaar
Verschijningsvorm: Hardback
Verschijningsdatum: 26-09-2018
Uitgever: Billy Bones
Taal: Nederlands
Illustraties: Ja
Aantal pagina’s: 200

Extra informatie

Gewicht583 g
Afmetingen215 × 175 × 23 mm

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Echte duiven vangen boeven” te beoordelen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *