Er was eens… een sprookje

Dit is geen gewoon sprookje, want in dit verhaal ben JIJ de held. Door jouw keuzes kan je Sprookjesland redden. Keer op keer kun je dit boek openslaan en een ander verhaal vertellen.

Alles is vredig in Sprookjesland totdat een schurk een vloek uitspreekt over het rijk. De koningin heeft een held nodig om op avontuur te gaan, de schurk te verslaan en de vloek te verbreken. Maar dit is geen gewoon sprookje, want in dit verhaal ben JIJ de held. Door jouw keuzes kan je Sprookjesland redden. Klaar voor
het avontuur van je leven?

In Er was eens… een sprookje bepalen kinderen zelf de loop van het sprookje en worden ze uitgedaagd om de wondere wereld van het verhalen vertellen te betreden. Keer op keer kun je dit boek openslaan en een ander verhaal vertellen.

 19.95

Beschikbaar via nabestelling

Wij bieden de volgende opties aan:

De service van Rapunsel:

  • Bestel voor €35,- voor gratis verzenden
  • Gratis inpakservice per product met thema
  • Persoonlijk advies en lokaal
  • Voor 14:00 besteld vandaag op de post
Titel:Er was eens... een sprookje
Auteur:Natalia O'Hara
ISBN nummer:9789492986542
Taal:DUTCH
Boeksoort:PRENTENBOEK
Vanaf leeftijd:4
Tot leeftijd:6
Bladzijdes:48
Uitgever:Boycott
Uitgave datum:2022-11-01
Chat openen
1
Advies nodig?
Welkom bij Rapunsel! Heeft u vragen over onze kinderboeken of speelgoed? Chat nu vrijblijvend met ons voor het beste advies!