Hans en Grietje, Het lelijke eendje, De nieuwe kleren van de Keizer

Kinderen houden van sprookjes: pareltjes uit ons literaire erfgoed die worden doorgegeven van generatie op generatie en die zo de tand des tijds blijven doorstaan.
Kapitein Winokio gaat terug naar de essentie van de vertelling. Met de stem als zijn instrument brengt hij sprookjes zoals ze bedoeld zijn: spannend, ontroerend, fantastisch, leerrijk, grappig en griezelig. Met de kracht van de verbeelding neemt de Kapitein de kinderen mee naar de magische sprookjeswereld van Hans en Grietje, Het lelijke eendje en De nieuwe kleren van de keizer.
Rustig voorgelezen voor jong en oud. Ideaal voor thuis, onderweg of in de klas. (Of op toilet.)

Met prachtige illustraties van muziekmatroos Petrolium, Peter Pask – straf met bas én pen. Alle stemmen en piepkleine liedjes door Kapitein Winokio.

 24.95

Via magazijn 2-3 dagen

Wij bieden de volgende inpak opties aan:

De service van Rapunsel:

  • Bestel voor €35,- voor gratis verzenden
  • Gratis inpakservice per product met thema
  • Persoonlijk advies en lokaal
  • Voor 14:00 besteld vandaag op de post
Titel:Hans en Grietje, Het lelijke eendje, De nieuwe kleren van de Keizer
Serie Titel:Sprookjes
Auteur:Kapitein Winokio
ISBN nummer:9789490378585
Taal:DUTCH
Boeksoort:LEESBOEK
Vanaf leeftijd:3
Bladzijdes:71
Uitgever:Pelckmans uitgevers
Uitgave datum:2019-08-02
Druk:2
Chat openen
1
Advies nodig?
Welkom bij Rapunsel! Heeft u vragen over onze kinderboeken of speelgoed? Chat nu vrijblijvend met ons voor het beste advies!