Het grote boek van de Gorgels en Brutelaars

Alles wat je nog meer wil weten over de Gorgels en Brutelaars<br>
<br>
Nu eindelijk vrijgegeven door Jochem Myjer<br>
<br>
Voor alle echte Gorgelfans<br>
<br>
<br>
Jochem Myjer en Rick de Haas<br>
<br>
Het Grote Boek van de Gorgels en Brutelaars<br>
<br>
Dit is het boek met alles wat we tot nu toe weten over de Gorgels en Brutelaars.<br>
<br>
Verzameld door mijn opa, papa en mij.<br>
<br>
Groet,<br>
<br>
Melle<br>
<br>
<br>
Opa had toen hij jong was superogen. Hij begon een schrift met aantekeningen over de Gorgels en Brutelaars. Dat schrift gaf hij door aan papa, die in het museum werkt en daar een geheime kamer heeft met studiemodellen van Gorgels en Brutelaars. En Melle vond met zijn superogen het schrift weer in papa’s studeerkamer. Hij en Bobba voegden hun eigen weetjes toe.<br>
<br>
Alle drie vertellen ze over de verschillende Gorgelvolken, hun geschiedenis en oude verhalen. Hoe ze leven, hun gewoontes, hoe ze van elkaar houden en samen oud worden. Over hun opleiding tot Waakgorgel en hoe ze voor kinderen zorgen. Over EUG en EUS, en natuurlijk laat Bobba vecht-technieken zien. Met een uitgebreid verslag van de Gorgelympische Spelen, het grootste feest in de Gorgelwereld. Papa en opa geven een kijkje op hun vijanden: de Brutelaars en de Kotsbalgers. En voor wie wil oefenen is er het woordenboek van de Gorgelse taal.<br>
<br>
<br>
Lees en bekijk alles in dit dikke boek vol informatie, verhalen en prachtige tekeningen.<br>
Het allerlaatste Gorgelboek, voor alle echte Gorgelfans.

 17.99

Via magazijn 2-3 dagen

Wij bieden de volgende inpak opties aan:

De service van Rapunsel:

  • Bestel voor €35,- voor gratis verzenden
  • Gratis inpakservice per product met thema
  • Persoonlijk advies en lokaal
  • Voor 14:00 besteld vandaag op de post

Alles wat je nog meer wil weten over de Gorgels en Brutelaars

Nu eindelijk vrijgegeven door Jochem Myjer

Voor alle echte Gorgelfans

Jochem Myjer en Rick de Haas

Het Grote Boek van de Gorgels en Brutelaars

Dit is het boek met alles wat we tot nu toe weten over de Gorgels en Brutelaars.

Verzameld door mijn opa, papa en mij.

Groet,

Melle

Opa had toen hij jong was superogen. Hij begon een schrift met aantekeningen over de Gorgels en Brutelaars. Dat schrift gaf hij door aan papa, die in het museum werkt en daar een geheime kamer heeft met studiemodellen van Gorgels en Brutelaars. En Melle vond met zijn superogen het schrift weer in papa’s studeerkamer. Hij en Bobba voegden hun eigen weetjes toe.

Alle drie vertellen ze over de verschillende Gorgelvolken, hun geschiedenis en oude verhalen. Hoe ze leven, hun gewoontes, hoe ze van elkaar houden en samen oud worden. Over hun opleiding tot Waakgorgel en hoe ze voor kinderen zorgen. Over EUG en EUS, en natuurlijk laat Bobba vecht-technieken zien. Met een uitgebreid verslag van de Gorgelympische Spelen, het grootste feest in de Gorgelwereld. Papa en opa geven een kijkje op hun vijanden: de Brutelaars en de Kotsbalgers. En voor wie wil oefenen is er het woordenboek van de Gorgelse taal.

Lees en bekijk alles in dit dikke boek vol informatie, verhalen en prachtige tekeningen.
Het allerlaatste Gorgelboek, voor alle echte Gorgelfans.

Titel:Het grote boek van de Gorgels en Brutelaars
Serie Titel:Gorgels
Auteur:Jochem Myjer
ISBN nummer:9789025887933
Taal:DUTCH
Boeksoort:LEESBOEK
Vanaf leeftijd:6
Tot leeftijd:11
Bladzijdes:128
Uitgever:WPG Kindermedia
Uitgave datum:2024-11-05
Chat openen
1
Advies nodig?
Welkom bij Rapunsel! Heeft u vragen over onze kinderboeken of speelgoed? Chat nu vrijblijvend met ons voor het beste advies!