Media file doesn't exists

Kabouter Korsakov in de opera

In dit avontuur belanden Kabouter Korsakov en meneer Wattman in het operagebouw. Daar ontmoeten ze Mil, een verdrietige duizendpoot. Mil is heel erg verliefd op Rie de Rups, maar zij hoort niet hoe mooi hij op zijn harp speelt voor haar. Kabouter Korsakov en meneer Wattman zoeken een manier om de twee samen te brengen. Zullen ze de weg vinden in dit grote operahuis met al die deuren zonder kamers en hertenkoppen aan zwevende muren? Of zullen ze ontdekt worden door de nachtwaker met zijn gevaarlijke honde Figaro?
Met de stemmen van o.a. Ini Massez, Jan Bijvoet, David Dermez, Robby Cleiren, Tine Embrechts, Pieter Embrechts, Esther Lybeert en Elisabeth, Gabriëla en Alexandra Vinken als elfenkoortje. 
Concept: Philip Maes en Koen Brandt / Scenario: Philip Maes / Muziek en regie: Koen Brandt / Illustraties en vormgeving: Emma Thyssen / Opname, montage en mix: Patrick Voets / Productie, eindredactie en uitgave: Ann Desmet

 21.95

Via magazijn 2-3 dagen

Wij bieden de volgende inpak opties aan:

De service van Rapunsel:

  • Bestel voor €35,- voor gratis verzenden
  • Gratis inpakservice per product met thema
  • Persoonlijk advies en lokaal
  • Voor 14:00 besteld vandaag op de post
Titel:Kabouter Korsakov in de opera
Serie Titel:Kabouter Korsakov
Auteur:Philip Maes
ISBN nummer:9789079040346
Taal:DUTCH
Boeksoort:LEESBOEK
Vanaf leeftijd:5
Bladzijdes:40
Uitgever:Pelckmans uitgevers
Uitgave datum:2015-01-01
Chat openen
1
Advies nodig?
Welkom bij Rapunsel! Heeft u vragen over onze kinderboeken of speelgoed? Chat nu vrijblijvend met ons voor het beste advies!