Lessen uit de natuur

Kijk eens om je heen. Vogels vliegen in de lucht, die lucht wordt gezuiverd door bomen met blaadjes vol energie, en tussen de takken weven spinnen de sterkste webben. Daar kunnen we wel wat van leren, toch? Dat dacht de Amerikaanse Janine Benyus ook toen ze haar boek over biomimicry schreef: de wetenschap die inspiratie uit de natuur haalt om ideeën op te doen voor de mens. Zwemkledij gebaseerd op haaienhuid, treinen in de vorm van ijsvogels … We hebben heel wat te danken aan Moeder Natuur.

Het negende deel in de serie over wetenschappelijke verwondering. Dromen, durven, denken én doen. Voor onderzoekers en na-apers vanaf 6 jaar.

 18.95

Beschikbaar via nabestelling

Wij bieden de volgende inpak thema's aan:

✅ Lokaal & online kopen
✅ Gratis profesioneel advies
✅ Voor 14:00 besteld vandaag op de post
✅ Meer dan 25000 titels
✅ Gratis inpakservice 🎁

Kijk eens om je heen. Vogels vliegen in de lucht, die lucht wordt gezuiverd door bomen met blaadjes vol energie, en tussen de takken weven spinnen de sterkste webben. Daar kunnen we wel wat van leren, toch? Dat dacht de Amerikaanse Janine Benyus ook toen ze haar boek over biomimicry schreef: de wetenschap die inspiratie uit de natuur haalt om ideeën op te doen voor de mens. Zwemkledij gebaseerd op haaienhuid, treinen in de vorm van ijsvogels … We hebben heel wat te danken aan Moeder Natuur. Het negende deel in de serie over wetenschappelijke verwondering. Dromen, durven, denken én doen. Voor onderzoekers en na-apers vanaf 6 jaar.

Titel:Lessen uit de natuur
Serie Titel:Wonderwaar
Auteur:Jan Leyssens
ISBN nummer:9789044851366
Bladzijdes:32
Uitgever:Clavis
Uitgave datum:2024-03-29
Druk:9