Lot en Ot. De sneeuwstorm

 9.99

Heb jij net leren lezen? En ben je gek op dieren (en paarden in het bijzonder)? Lot en haar lieve paard Ot beleven in elk boek spannende, maar ook grappige en ontroerende avonturen. Met op elke spread een prachtige tekening van Ann De Bode. (AVI M4)
In De sneeuwstorm beleeft Lot een spannend avontuur in de sneeuw. En dat moet ook, want ze wil een spannend boek schrijven.
Lot maakt een boek, een heel spannend boek.
Voor Jip, omdat hij op reis is.
Ze moet op zoek naar een avontuur.
Dat vindt ze vast wel in het bos.
Samen met Ot gaat ze op stap.
Met al die sneeuw en wind is het best eng.
Als dat maar goed afloopt …

1 op voorraad

Share Product Page

Deel product met anderen op:

De service van Rapunsel:
  • Bestel voor €35,- voor gratis verzenden
  • Gratis inpakservice per product met thema
  • Persoonlijk advies en lokaal
  • Voor 14:00 besteld vandaag op de post

Productspecificaties

ISBN: 9789048749157

Hoofdtitel: De sneeuwstorm

Reeks: lot en ot

Auteur: Spronsen, Elisa van

Illustrator: Bode, Ann De

Nur: 287 – Leren lezen

Boeksoort: Algemeen

Verschijningsvorm: Hardback

Verschijningsdatum: 04-09-2023

Uitgever: Zwijsen Uitgeverij

Imprint: Uitgeverij Zwijsen

Taal: Nederlands

Illustraties: Ja

Aantal pagina’s: 32

Thema

Hoofdonderwerp: Kinderen / tieners: fictie: natuur- en dierenverhalen

Onderwerp:

Kinderen / tieners: fictie: actie- en avonturenverhalen
Kinderen / tieners: algemeen: pony‘s en paarden

Doelgroep: Leeftijdscategorie: vanaf ca. 7 jaar

Extra informatie

Gewicht 218 g
Afmetingen 155 × 212 × 9 mm