Vijf minuten verhaaltjes om zelf te lezen

Noor beleeft de leukste avonturen op de gezellige kinderboerderij ‘Beest en Bos’. In vijf minuten lezen beginnende lezers zelf een heel verhaal op AVI Start of AVI M3-niveau. Van kop tot staart.<br>

noor woont op beest & bos.<br>daar is het heel fijn.<br>en ze maakt veel mee!<br>ze zoekt een ei.<br>ze vangt een big.<br>ze valt in de sloot.<br>en ze speelt met haar kip.<br>op een dag heeft kip een plan.<br>ze gaat naar de school van noor.<br>hoe loopt dat af?<br><br>Kinderboekenschrijver Elisa van Spronsen en illustratoren ivan & ilia nemen beginnende lezers mee naar de gezellige kinderboerderij ‘Beest & Bos’. Noor en de dieren beleven daar herkenbare avonturen en dat zorgt voor veel leesplezier. Het boek is opgedeeld in dertig vrolijke verhalen op AVI Start, M3 en E3. De teksten worden geleidelijk een beetje moeilijker en groeien mee met het niveau van het kind. Perfect voor kinderen van 5 tot 7 jaar om elke dag zelf een verhaal te lezen en zo te oefenen met lezen.

 14.99

1 op voorraad (kan nabesteld worden)

We offer the following gift wrap options:

De service van Rapunsel:

  • Bestel voor €35,- voor gratis verzenden
  • Gratis inpakservice per product met thema
  • Persoonlijk advies en lokaal
  • Voor 14:00 besteld vandaag op de post
Titel:Vijf minuten verhaaltjes om zelf te lezen
Serie Titel:Tien minuten verhalen
Auteur:Elisa van Spronsen
ISBN nummer:9789048753789
Taal:DUTCH
Boeksoort:EERSTE_LEESBOEK
Vanaf leeftijd:5
Tot leeftijd:7
Bladzijdes:80
Uitgever:Zwijsen Uitgeverij
Uitgave datum:2024-09-16
Chat openen
1
Advies nodig?
Welkom bij Rapunsel! Heeft u vragen over onze kinderboeken of speelgoed? Chat nu vrijblijvend met ons voor het beste advies!