Media file doesn't exists

De dag dat de zon geen zin had

Wat zou er gebeuren als de zon op een dag niet meer opkomt?
Slaapdronken van een nacht vliegen neemt Uil op weg naar huis de verkeerde afslag. Zonder dat ze het doorheeft, belandt ze zo op een zolder.
Daar wacht ze het krieken van de dag af. Maar de zon komt maar niet op. Uil begint zich ernstig zorgen te maken. Hoe kan de wereld zonder zon?
Wat Uil niet ziet, maar de kijker wel, is dat de zon buiten opgaat en door het vensterraam naar binnen piept. Pas als het licht een spiegel bereikt, krijgt ook Uil het in de gaten.
Peter-Paul Rauwerda zet een prachtig prentenboek neer in de magische stijl die we kennen uit De sterrenkijker van Beatrijs Oerlemans. Elk kind (en iedere volwassene) zal meeleven met het innemende uiltje en tegelijkertijd genieten omdat hij ziet wat Uil niet ziet. Een heerlijk filosofisch prentenboek om lang in te bladeren en over na te praten.

 14.99

Via magazijn 2-3 dagen

Wij bieden de volgende inpak opties aan:

De service van Rapunsel:

  • Bestel voor €35,- voor gratis verzenden
  • Gratis inpakservice per product met thema
  • Persoonlijk advies en lokaal
  • Voor 14:00 besteld vandaag op de post
Titel:De dag dat de zon geen zin had
Auteur:Mirjam Enzerink
ISBN nummer:9789047706649
Taal:DUTCH
Boeksoort:PRENTENBOEK
Vanaf leeftijd:4
Tot leeftijd:6
Bladzijdes:30
Uitgever:Lemniscaat B.V., Uitgeverij
Uitgave datum:2014-08-15
Chat openen
1
Advies nodig?
Welkom bij Rapunsel! Heeft u vragen over onze kinderboeken of speelgoed? Chat nu vrijblijvend met ons voor het beste advies!