Media file doesn't exists

De zorgentijger

Rory maakt zich zorgen. Hij moet morgen op school een spreekbeurt houden, maar hij kan niets bedenken dat bijzonder genoeg is om over te praten.
Hij kruipt in zijn hut om zich te verbergen voor de wereld, maar zijn zorgen kruipen achter hem aan.
Maar dan gebeurt er iets: het wordt warm, er klinken bijzondere geluiden… en als Rory zijn hut verlaat, bevindt hij zich in de jungle en sluipt er een tijger achter hem aan de hut uit. Het is Zorgentijger.
Zorgentijger neemt Rory mee op een betoverende tocht door de jungle en laat hem voelen, kijken, luisteren, ademen… en de volgende ochtend weet Rory waar hij op school over wil praten.
Een prachtig prentenboek met tips achterin om je zorgen – groot en klein – te laten verdwijnen.

 14.99

Via magazijn 2-3 dagen

Wij bieden de volgende inpak opties aan:

De service van Rapunsel:

  • Bestel voor €35,- voor gratis verzenden
  • Gratis inpakservice per product met thema
  • Persoonlijk advies en lokaal
  • Voor 14:00 besteld vandaag op de post
Titel:De zorgentijger
Auteur:Alexandra Page
ISBN nummer:9789047715283
Taal:DUTCH
Boeksoort:PRENTENBOEK
Vanaf leeftijd:4
Tot leeftijd:6
Bladzijdes:32
Uitgever:Lemniscaat B.V., Uitgeverij
Uitgave datum:2023-09-21
Chat openen
1
Advies nodig?
Welkom bij Rapunsel! Heeft u vragen over onze kinderboeken of speelgoed? Chat nu vrijblijvend met ons voor het beste advies!