Pluk redt de dieren

In de Petteflet woont niet alleen Pluk met zijn kraanwagentje, maar ook het nogal wilde jongetje Spijtebijt.<br>
Pluk en Spijtebijt zijn op een dag op bezoek in een heel erg grote kas. Daarin experimenteert de Weerman met verschillende klimaten. Het is net een reuzegroot Artis maar dan onder glas. Maar Spijtebijt is lastig. Daardoor rijdt de Weerman per ongeluk met zijn jeep dwars door een grote ruit, die twee klimaten scheidt.<br>
Wat nu? Pinguïns in de tropen, sneeuwstormen over bibberende olifanten… Zo worden alle dieren ziek! De Weerman moet zo vlug mogelijk de klimaten herstellen. En intussen helpt Pluk de dieren aan een geschikt logeeradres. Wat een hoop werk is dat!

 17.99

1 op voorraad (kan nabesteld worden)

Wij bieden de volgende opties aan:

De service van Rapunsel:

  • Bestel voor €35,- voor gratis verzenden
  • Gratis inpakservice per product met thema
  • Persoonlijk advies en lokaal
  • Voor 14:00 besteld vandaag op de post
Titel:Pluk redt de dieren
Serie Titel:Ingesproken door
Auteur:Annie m.g. Schmidt
ISBN nummer:9789045100944
Taal:DUTCH
Boeksoort:VOORLEESBOEK
Vanaf leeftijd:6
Tot leeftijd:9
Bladzijdes:64
Uitgever:Singel Uitgeverijen
Uitgave datum:2004-05-06
Chat openen
1
Advies nodig?
Welkom bij Rapunsel! Heeft u vragen over onze kinderboeken of speelgoed? Chat nu vrijblijvend met ons voor het beste advies!