Ik kleed me aan

Van zachte sokken tot een lekker warme muts: in dit kartonboek wordt het kindje door de grote flappen van top tot teen aangekleed.

Dit originele kartonboek verandert de routine van het aankleden in een leuk en speels ritueel. De duidelijke stappen zorgen voor structuur en bevorderen de autonomie. Leuk voor de allerkleinsten door de levendige taal en kleurrijke illustraties.

 

‘Om kleuters makkelijker naar dromenland te loodsen, is er dit behaaglijke, openklapbare kartonboek van Lucie Brunellière, waarmee je de dag rustig kunt afsluiten. […] Een echt papieren rustpunt, origineel uitgevoerd, omdat de pagina’s steeds langer lijken te worden.’
– De Morgen over Welterusten!

 12.99

Via magazijn 2-3 dagen

Wij bieden de volgende inpak opties aan:

De service van Rapunsel:

  • Bestel voor €35,- voor gratis verzenden
  • Gratis inpakservice per product met thema
  • Persoonlijk advies en lokaal
  • Voor 14:00 besteld vandaag op de post
Titel:Ik kleed me aan
Auteur:Lucie Brunelliere
ISBN nummer:9789401443548
Taal:DUTCH
Boeksoort:PRENTENBOEK
Bladzijdes:16
Uitgever:Terra - Lannoo, Uitgeverij
Uitgave datum:2025-02-10
Chat openen
1
Advies nodig?
Welkom bij Rapunsel! Heeft u vragen over onze kinderboeken of speelgoed? Chat nu vrijblijvend met ons voor het beste advies!